Сестра чоловіка мало не зруйнувала наше життя. Як мені з нею спілкуватися після цього.

Uncategorized

Насті було 8 років, коли її батька не стало. Мати дівчаток дуже багато працювала, щоб утримувати сім’ю. Можна сказати, що її вихованням займалася сестра, яка була старша від Насті на десять років. Вони були дуже близькі. Настя завжди була слухняною дитиною, добре вчилася і допомагала по будинку. Через 3 роки після смерті тата, мати дівчаток вийшла заміж, і вони переїхали жити за місто. Настя ніколи не була проти вітчима, вона розуміла, що мати теж має право на щастя. Відносини з вітчимом були хороші. Він ставився до дівчаток як до рідних. Настя, після закінчення дев’ятого класу, поїхала вчитися в інше місто. Вона завжди була товариською і цілеспрямованої дівчинкою. У новій школі їй вдалося відразу знайти друзів. А потім був інститут.

Життя вирувало. На четвертому курсі, коли їй виповнилося дев’ятнадцять, Настя вирішила вперше відсвяткувати день народження по-дорослому. Вона організувала вечірку в заміському будинку, куди приїхали всі її друзі. Один з її друзів привів брата. Коли він приїхав Настя вийшла його зустрічати і так широко посміхнулася, що він посміявся і сказав: «Я що так безглуздо виглядаю?» Нового знайомого звали Артур. З того ж вечора вони почали зустрічатися. Все так швидко розвивалося. Він відразу ж познайомився з мамою Насті, дуже часто приходив до них у гості. Але ось з його батьками Артур не поспішав її знайомити. Через рік Артур запропонував Насті жити разом. Вона з радістю прийняла цю пропозицію. Все складалося якнайкраще. Але виявилося, що Артур не розповідав сім’ї про свою дівчину. Настя не знала, як на це реагувати. Їй було моторошно прикро і здавалося, що він соромиться їм її уявити. Вона так нервувала, що не знала куди себе подіти. Від образи вона почала збирати речі, в квартирі було все розкидано, як тут подзвонили в двері. Настя подумала, що це Артур прийшов з роботи, але на порозі стояла дівчина.

Дуже ефектна дівчина. Настя зібралася з духом і запитала: «Вітаю, а ви хто?» «Я хто? Це ти хто? » — проорала вона. Насті в голову прийшло лише одне, що це друга дівчина Артура, і він їй зраджував. — Передай Артуру, щоб подзвонив мені, розвернувшись і пішла. Настя проридала години три, поки Артур не повернувся з роботи. Побачивши мій стан він почав мене заспокоювати. Вона була так зла на нього, що скрикнула: «Забирайся до тієї дівчини! Збирай свої речі! » Коли Настя трохи заспокоїлася він спокійно розповів їй що до чого. Пояснив, що це була його рідна сестра. І так як він раніше особливо ні з ким не зустрічався і вже тим більше не жив, сестра трохи приревнувала його, дізнавшись, що у нього хтось з’явився. І що вона сама зателефонувала Артуру годину назад. Зізналася, що зробила дурість і вибачилася за свій вчинок. Просила скоріше прийти додому.